INFORMACJA O PRZETWARZANIU TWOICH DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych jest Beauty&Spa Expert sp. z o.o. i wspólnicy, spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Płomyka 9a w Warszawie.

Celem zbierania danych jest oferowania usług/produktów. Podanie danych jest dobrowolne. Pamiętaj, twoje dane osobowe są przez nas chronione i wykorzystywane jedynie celem oferowania naszych produktów/usług. Twoje dane osobowe mogą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. 

Twoje dane zostaną zapisane w bazie systemu do mailingu MailerLite, który posiada certyfikat bezpieczeństwa przechowywania informacji (ISO 27001) oraz certyfikat zarządzania usługami IT (ISO 20000), dzięki czemu można mieć pewność, że dane subskrybentów są u nich bezpieczne. 

Ponadto pamiętaj, że masz prawo do dostępu do przetwarzanych przez nas twoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych o ile taka zgoda została nam udzielona, czego możesz dokonać w formie mailowej na adres biuro@beautyspaexpert.pl. 

Masz prawo wniesienia skargi do UODO, w przypadku uznania, że twoje dane osobowe są przetwarzane przez nas niezgodnie z prawem, w szczególności niezgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. 

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by otrzymywać newsletter, informacje o usługach i produktach spółki.

Przewiń do góry